1000 a 111 pojmů o víně, révě vinné a vinařství

26.02.2014 21:53
Nabídka nového titulu.
 
Vážení přátelé,
právě vychází nová kniha s názvem „1000 a 111 pojmů o víně, révě vinné a vinařství, aneb brevíř enofila“.  Svým pojetím je zcela výjimečnou a ojedinělou publikací, která v tomto duchu poprvé oslovuje cílovou skupinu jak znalců vína, tak i toho, kdo se jím necítí, ale chce vínu porozumět. Brevíř je výkladovým slovníkem zaměřeným ryze prakticky a poskytuje čtenáři první informaci, když se setká s neznámým výrazem či pojmem v širokém vinařském světě. Je vybavena po stránce odborné, kulturní i vzdělávací a splňuje vysoký standard. Je ilustrovaná, přehledná a obsahuje 29 kapitol v abecedním pořadí se zajímavým dárkem uvnitř.
 
Neodpustili bychom si, kdyby mezi prvními nebyly informovány vinařské obce a města Jižní Moravy v jejichž čele stojí lidé, kteří mají k vínu  a vinařství nejblíže a mají k němu ušlechtilý vztah. Kniha může najít své využití jako reprezentativní dárek pro vzácné návštěvy, dar k jubileím či naplnit zvědavost na poli poznávání jako doplněk ke studiu vinařských oborů.
 
Dovolujeme si Vám zaslat ukázku titulu a základní údaje o právě vydané knize-brevíři.
Velmi nás potěší, projevíte-li o tento zcela mimořádný titul zájem.  
 
Autor: RNDr.František Kratochvil, DrSc.
             první vydání, náklad 1500 ks, pevná vazba, záložka
             počet stran 344
             vydal Moravín, svaz moravských vinařů
             cena: 390,- Kč
 
Objednávky přijímáme na adrese /výhradně e-mail, nebo písemně/:
RNDr.František Kratochvil, DrSc. – Údolní 394/20, 602 00 Brno
Způsob dodání: na dobírku
Výhodou objednávky je výrazně nižší cena oproti nákupu v běžné obchodní síti.
 
Případným zájemcům děkujeme a věříme, že kniha přinese užitek, poučení i potěšení nad všelikým bádáním kolem nejušlechtilejšího nápoje na světě, kterým víno bezesporu je.
 

 

—————

Zpět